Budoucnost Balea? Real jej nabídne do Manchesteru, nebo jej prodá do Číny

Budoucnost Balea? Real jej nabídne do Manchesteru, nebo jej prodá do Číny

Real Madrid by Garetha Balea rád využil k tomu, aby konečně získal Paula Pogbu. Pokud ale k obchodu nedojde, má Bílý balet v plánu uvolnit hvězdného středopolaře do Číny. 

Real Madrid by se Garetha Balea podle informací deníku El Desmarque rád zbavil už v lednu. Zdá se, že bude mít hned dvě možnosti. Rád by využil tu první a získal díky Baleovi Paula Pogbu.

Francouzský záložník má v Manchesteru United kontrakt do léta roku 2021 a pokud by zůstal až do léta, jeho cena by výrazně klesla. Je tak možné, že Rudí ďáblové přistoupí na nabídku Bílého baletu a kromě Balea získají za Pogbu i 100 milionů eur.

Budoucnost velšského středopolaře ale může být taktéž v Číně. Zájem projevil celek Shanghai Shenhua, ve kterém v současné chvíli nastupují hráči jako Stephan El Shaarawy, Odion Ighalo či Kim Shin-Wook.

O prodeji do Číny uvažoval Real už v létě, tehdy ale Bale jakýkoliv přesun odmítl. Start do nové sezóny se mu povedl, o jeho budoucnosti se ale znovu začalo spekulovat poté, co bezdůvodně chyběl v utkání Ligy mistrů proti Bruggám a následně nedostal žádné vysvětlení.