Z Julisky ambice nemizí. Dukla si pojistila svého momentálně nejproduktivnějšího hráče...

Z Julisky ambice nemizí. Dukla si pojistila svého momentálně nejproduktivnějšího hráče...

Čerstvě čtyřiadvacetiletý zadák Dominik Preisler strávil téměř celou dosavadní kariéru v momentálně druholigové Dukle, jejímž je odchovancem.

Součástí dění na dejvické Julisce nebyl pouze v sezoně 2018/2019, kdy byl zapůjčen ve Vysočině Jihlava. Už je však opět zpět a patří k největším oporám současného souboru kouče Romana Skuhravého.

Dobré výkony mu přinesly i novou smlouvu, s tím, že kolega Hadaščoka, Rady či Ayonga prodloužil na Praze 6 o další tři roky. "Klub se Dominikem a jeho agentem dohodl na prodloužení smlouvy. Dominik je v současné době naším nejproduktivnějším hráčem co se týká gólových asistencí a vstřelených branek. Přejeme mu hodně zdraví a sportovních úspěchů spojených s našim klubem," zaznělo z úst sportovního a výkonného ředitele v jedné osobě Pavla Vandase, jehož slova vyšla na webu fkdukla.cz.

A co dojmy nynějšho defenzivního esa? "Po roční pauze, kdy jsem byl v Jihlavě na hostování, se to tu hodně změnilo. Změnil se skoro celý tým, ale vytvořila se tu nová parta, která má chuť vítězit. Jsem rád, že jsem součástí tohohle týmu a že jsem mohl prodloužit smlouvu na Dukle o další roky. Máme velký cíl postoupit zpět a celý tým na tom pracujeme každý den. Věřím, že se nám to povede," nechal se na klubových stránkách slyšet Preisler, jehož chlebodárce odešel v poslední době hned dvakrát poražen - jak v Chrudimi, tak v Olomouc, kde Dukle skončila pouť MOL Cupem.

Obráncův tým si bude chtít spravit chuť a vylepšit reputaci již v sobotu 2. listopadu v domácím duelu proti nováčkovi z Líšně.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.