Boleslavská posila z Liverpoolu? V kabině zapadla v pohodě a na tréninku se jeví dobře. Na šanci ale stále čeká...

Boleslavská posila z Liverpoolu? V kabině zapadla v pohodě a na tréninku se jeví dobře. Na šanci ale stále čeká...

Třetí tým Fortuna:ligy z Mladé Boleslavi dokázal v domácím poháru vyřadit Zlín, jemuž to v posledních týdnech a měsících příliš nejde.

Kouče vítězného mužstva Jozefa Webera mrzela pouze skutečnost, že jeho svěřenci o postupu nerozhodli dříve a on tak nemohl vzhledem k nadcházející sobotní lize v Olomouci hráče prostřídat...

Pakliže by se střet s hostujícími Ševci vyvíjel příznivěji, s největší pravděpodobností by dostal svou premiérovou šanci podzimní nováček, jímž je dvacetiletý kolumbijský talent Cordoba Arroyo Anderson.

Ten byl do české ligy zapůjčen ze slavného Liverpoolu a protože zůstal sedět mezi náhradníky celých devadesát minut, na první výraznější příležitost si musí ještě počkat.

"Na tréninku se jeví dobře, ale připravoval se s námi jen deset dnů," informoval ohledně bývalého hráče Malloky nadřízený Budínského, Komličenka, Mešanoviče a spol., jehož slova vyšla na webu fkmb.cz.

Adaptace prý proběhla nad plán. "V kabině zapadl v pohodě, je to veselý kluk, na kterém je vidět, že ho fotbal baví. Něco procestoval a nedělá mu problém působení v zahraničí," upřesnil stratég Jozef Weber.

Ten současně nevyloučil, že chvíle Andersona přijdou v závěru podzimní sezony, v rámci níž čeká boleslavský výběr ještě šest soutěžních duelů včetně střetů se sedmou Spartou i čtvrtým Jabloncem.