Rada považuje opavského obra Dediče za velice kvalitního hráče. Požádá o něj Peltu?

Rada považuje opavského obra Dediče za velice kvalitního hráče. Požádá o něj Peltu?

Současnou opavskou ofenzivní jedničkou je od letošního léta René Dedič, který už má v sezoně ve slezském trikotu odehráno 16 soutěžních zápasů.

193 centimetrů vysoký střední útočník díky třem dosavadním ligovým trefám zastínil i konkurenci v podobě Bernadiny, Jurečky, Juřeny či Manzii.

Nynější svěřenec zaskakujícího kouče Aloise Grussmanna v pohárovém duelu s Jabloncem (0:2) zaujal i kouče hostů Petra Radu, jenž ho zmínil v pozápasovém hodnocení.

"Opava tam měla dva vysoké útočníky, z mého pohledu je Dedič velice kvalitní hráč," chválil bývalý stratég obou slavných pražských "S" robustního ofenzivního hráče Slezského FC, který dorazil do Opavy z druholigového Třince, v jehož barvách má za sebou více než sto startů.

Mezi řečí by to mohlo znamenat i to, že ho bude chtít severočeský celek ze Střelnice v zimním či letním přestupovém období ulovit.

Fotbalista, jehož tržní cena je podle specializovaného serveru transfermarkt.com 200 tisíc eur, by mohl být potenciální náhradou za o tři roky staršího dlouhána Martina Doležala, jenž je podobným typem útočníka a kterého měla mít před pár měsíci na svém seznamu dokonce i mistrovská Slavia.

Bude Rada žádat majitele Peltu právě o opavského obra, jemuž by se hrozící návrat do druhé nejvyšší soutěže nemusel líbit?