Velikáni posledních dvaceti let, kteří proklouzli Liverpoolu mezi prsty

Velikáni posledních dvaceti let, kteří proklouzli Liverpoolu mezi prsty

Liverpool v této sezóně směle míří za ziskem ligového titulu. Už v minulé sezóně byl blízko triumfu v Premier League, ale nakonec se musel smířit „pouze“ s prvenstvím v Lize mistrů. Letos svěřenci Jürgena Kloppa oplývají kvalitou i zkušenostmi, které jim pomáhají v nejvyrovnanější soutěži na světě. Konkurence je obrovská a o každý bod se svádí tuhý boj. Za Liverpool by dnes hrál téměř každý, ale byly doby, kdy tomu tak nebylo. Podívejme se na čtyři velikány posledních let, kteří byli již jednou nohou na Anfield Road, ale nakonec svůj názor změnili.

4) Cristiano Ronaldo

Hvězdný portugalský kanonýr mohl skutečně oblékat barvy Reds. Bylo tomu tak v době, než přestoupil ze Sportingu Lisabon do Manchesteru United. Na počátku své slavné kariéry, která pak pokračovala v Realu Madrid a Juventusu.

Tehdejší trenér Liverpoolu Gerard Houllier měl o talentovaného Ronalda zájem obrovský, dokonce se mezi oběma kluby jednalo o přestupu, ale nakonec vše ztroskotalo na mzdových požadavcích. Klub totiž měl tehdy pravidlo, že nebude přeplácet neozkoušené hráče.