Solskjaer navnadil komentářem o dvou posilách, které by rád získal už nyní v zimě

Solskjaer navnadil komentářem o dvou posilách, které by rád získal už nyní v zimě

Norský kormidelník ve službách Rudých ďáblů velmi rychle pochopil, že mu současný kádr nebude stačit k tomu, aby mohl naplnit vysoké ambice jindy hrdého klubu. Už nyní se tedy s předstihem začal poohlížet po možných posilách, které by do svého mužstva rád přivedl.

„V létě jsme udělali několik klíčových rozhodnutí a já se domnívám, že byla správná. Uvědomujeme si, že jsme nedosáhli úrovně, jaké bychom chtěli dosáhnout, ale zároveň nemůžu říct, že se nesnažíme. Hráči na tréninku odevzdávají všechno, každý den to mohu vidět,“ pravil prostřednictvím stanice Sky Sports Solskjaer.

Zimní přestupové okno se otevře začátkem ledna, přičemž už teď je jisté, že Manchester United bude k úplné spokojenosti potřebovat až pět nových tváří. Dvě z nich by přitom měly přijít co nejdříve, a to hlavně kvůli tomu, aby tato sezona neskončila fiaskem.

„Leden bývá obtížným měsícem k tomu, abyste mohli posílit kádr, ale samozřejmě se pokusíme být aktivní. Pokud najdeme dvě vhodné posily, jistě se za ně nebudeme bát utrácet. Můžeme se zaměřit na nějaké zkušené hráče, kteří by pomohli těm mladým ve vývoji,“ dodával norský kormidelník.

Bývalý slavný útočník v čele týmu ze severu Anglie naznačil, o jaké cíle bude mít zájem. V současné chvíli je však těžké předpovědět nějaká konkrétní jména. Můžeme se držet pouze faktů a ta nám říkají, že United patří v tabulce (zatím) sedmá příčka, jíž doprovází bilance čtyř výher, čtyř remíz a čtyř proher. Nejedná se o nijak příznivou vizitku a posílení kádru je tedy určitě na místě.