Málem jsem zakotvil v Tottenhamu, říká hvězda Sportingu, o níž byl zájem i na Old Trafford

Málem jsem zakotvil v Tottenhamu, říká hvězda Sportingu, o níž byl zájem i na Old Trafford

Kolotoč přestupů se během letního období opět pořádně roztočil, ale přesto se zde stále našly kluby, které si myslí, že mohly posílit lépe. A čirou náhodou jsou to právě Tottenham s Manchesterem United. Oba celky shodně jevily zájem o Bruna Fernadese ze Sportingu, ani jeden ho ale nezískal.

Problém, jak se po čase ukázalo, byl v samotné ceně. Obě mužstva toužila po kvalitním ofenzivním záložníkovi, avšak s vysokými finančními nároky se nakonec vypořádat nedokázaly.

„Měl jsem to velmi blízko do Tottenhamu, ale nakonec se kluby nedohodly na přestupové částce,“ přiznával portugalský dříč.

„Bylo a stále je mým snem se jednoho dne přesunout Anglie. Teď to možná nevyšlo a já to akceptuji, protože si Sporting váží mé hodnoty, ale mé cíle se rozhodně nezmění,“ přiznával. 

Tottenham se během příštího léta bude muset vypořádat se ztrátou Christiana Eriksena. Náhrada na jeho pozici je tedy na místě.

Bruno Fernandes je ve fotbalovém světě pro někoho možná neznámou postavou, přesto jako taková nasbírala v minulé sezoně skvostných 50 bodů (za 32 gólů a 18 asistencí napříč všemi soutěžemi). Ani letos Bruno nezaostává, když v osmi zápasech zaznamenal 5 branek a 5 asistencí. Pokud si tuto produktivitu udrží, dá se očekávat, že zájemců o jeho služby bude jenom přibývat.