Pokud opět nezasáhne mafie, pak Ronaldo vyhraje Zlatý míč, myslí si jeho matka

Pokud opět nezasáhne mafie, pak Ronaldo vyhraje Zlatý míč, myslí si jeho matka

Každá matka by se nepochybně zastala svého syna a totéž platí i v případě hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda, který opět nechybí v nominaci na prestižní anketu Zlatý míč. A co víc, údajně by ji měl i vyhrát… pokud tedy venkovní vlivy znovu nerozhodnou jinak.

„Ano, máme tu fotbalovou mafii, pod kterou si můžeme představit vše negativní, co se ve spojitosti s mým synem děje. Bez této mafie by Cristiano vyhrál mnohem více Zlatých míčů,“ pravila skrze deník Marca Dolores Aveiro, matka nynější útočné opory Juventusu.

„Kdyby to byl Angličan nebo Španěl, takovéto problémy by neměl. Ale protože je to Portugalec, a navíc z Madeiry… no, to se stává,“ snažila se najít příčinu, proč se tohle děje.

Ačkoliv počet nadějných fotbalistů stále roste, Dolores pevně věří, že kdyby se pro výhru ankety rozhodovalo jen v rámci individuálních výkonů a trofejí, pak by Ronaldo neměl konkurenci.

„Nevím, jestli to teď Cristiano vyhraje, ale za to, co minulou sezonu dokázal, si to určitě zaslouží,“ nepochybovala, přičemž opět zmiňovala ten negativní venkovní vliv. „Když vidíte, co všechno během své kariéry dokázal (a nezískal více ocenění), tak si uvědomíte, že za tím stojí mafie.“  

Kdo bude novým držitelem Zlatého míče, to se dozvíme už 2. prosince. Ve hře je několik slavných jmen, avšak Cristiano Ronaldo i nadále podle bookmakerů zůstává jedním ze tří hlavních kandidátů.