Sezona bez prohry? Ne s takovými výkony, hlásá po Aston Ville Klopp

Sezona bez prohry? Ne s takovými výkony, hlásá po Aston Ville Klopp
OBSAHUJE OHLASY

Liverpool v téhle sezoně Premier league ještě neprohrál a v Anglii už se začíná šeptat o obdobě "invincibles". Týmu Arsenalu, který dokázal projít sezonou 2003/2004 bez jediné porážky. Parta Arsene Wengera kolem Henryho a spol. byla k nezastavení. K tomuhle přirovnání je ovšem německý lodivod skeptický. Zejména po sobotním zápase.

Liverpool k 11. kolu zajížděl do Birminghamu, kde se střetl s celkem Aston Villy. Doposud táhl sérii 28 zápasů Premier league bez porážky. Ze začátku to vypadalo, že ji neprodlouží, jelikož se ve 21. minutě trefil Trezeguet. Na konci zápasu ovšem stačil strhnout vítezství na svou stranu.

Dostali jsme gól a pak začalo jít do tuhého. Někdy prostě potřebujete dostat ránu. Do druhé půle jsme vlétli a byli jsme o mnoho agresivnější." uznal trenér hostí.

Liverpool převzal iniciativu a podle jejich trenéra byl jen jeden možný vítěz. 

Byl jen jeden tým, který si zasloužil vyhrát a to jsme byli my. Umím si představit jak se Aston Villa cítí, protože po tom, co dnes předvedli, by si něco byli bývali zasloužili." pokračoval Klopp

Na otázku, zda je možné aby Liverpool prošel sezonou bez porážky odvětil následovně:

„Není to možné, pokud budeme hrát stejně jako do doby, než jsem inkasovali, ne že bychom hráli špatně, ba naopak. To,co mi tam chybělo byla vítězná mentalita, kterou potřebujeme. Byli jsme moc hračičky,nebyli jsme jako válečníci,ale jako děti. Druhá půle byla úplně jiná." uzavřel ostřílený kouč pro SkySports.