Skončí Emery na lavičce Gunners? Arsenal odmítá setkání s Mourinhem

Skončí Emery na lavičce Gunners? Arsenal odmítá setkání s Mourinhem

Arsenal by podle spekulací několika anglických médií mohl převzít José Mourinho. Ten se měl dokonce setkat se šéfém fotbalových záležitostí Raulem Sanllehim.

Zdá se, že Unai Emery už v Arsenalu budoucnost nemá. V posledních devíti ligových duelech získal s londýnským celkem jen dvě výhry, navíc vypadl z Carabao Cupu.

Šéfredaktor Daily Mirror John Cross pro Sunday Supplement dokonce prohlásil, že Unai Emery v Arsenalu dotrénoval. Podle něj si Španěl nevypracoval dobrý vztah ani s fanoušky a jeho taktika není účinná.

Po další domácí remíze navíc anglická média přišla s informací, že se šéf fotbalových záležitostí Arsenalu Raul Sanllehi setkal s José Mourinhem.

Ten nedávno přihlížel utkání Arsenalu v rámci Evropské ligy proti Vitorii a od té chvíle se hovoří o tom, že se chce vrátit zpět do Premier League. Mourinho měl podle spekulací se zástupcem Arsenalu dokonce večeřet, podle informací Sky Sports News ale dosud k žádnému setkání nedošlo.

To ovšem neznamená, že by Unai Emery nebyl daleko od předčasného vyhazovu. Po jedenácti kolech totiž pátý Arsenal ztrácí na lídra již propastných čtrnáct bodů.