Guardiola je až moc chytrý, ohradil se po nařčení ze simulování liverpoolský expres Mané

Guardiola je až moc chytrý, ohradil se po nařčení ze simulování liverpoolský expres Mané

Byť byl liverpoolský štírek Sadio Mané v posledních dnech kritizován manažerem konkurenčního Manchesteru City Josepem Guardiolou, velkou hlavu si z toho nedělá.

Uznávaný španělský odborník s minulostí v Bayernu a Barceloně obvinil známého senegalského reprezentanta a letošního vítěze Ligy mistrů ze simulování.

Reds z Anfield Road totiž podle jeho slov ještě v této sezoně Premier League neprohráli i díky hereckému umu někdejšího střelce Salzburgu, Southamptonu a Mét.

Guardiola na to poukázal i po posledním duelu proti Aston Ville. Tentokrát však hlavní rozhodčí penaltu neodpískal a Manému ukázal za filmování žlutou kartu.

Sedmadvacetiletý expres z města Beatles ovšem odmítá, že by se snažil záměrně podvádět a vyrábět umělé pokutové kopy...

"V Aston Ville tam kontakt byl. Nemám ale problém s tím, že sudí penaltu nenařídil a já dostal žlutou. Odmítám ale spojování s nahranými pády," hájil se kolega Firmina, Salaha, Alissona a spol.

"Umím si dojít v šestnáctce pro faoul a když se následně rozhodčí rozhodne pro jakýkoliv výrok, akceptuji to. Guardiola je až moc chytrý, ale svůj styl hry měnit nebudu," upozornil svěřenec stratéga Kloppa, jehož chlebodárce čeká v neděli u řeky Mersey obrovský šlágr právě proti Citizens.