Boleslav doma porazila Spartu i Plzeň, nebude to snadné, vyhlíží Klokan Erich Brabec páteční předehrávku

Boleslav doma porazila Spartu i Plzeň, nebude to snadné, vyhlíží Klokan Erich Brabec páteční předehrávku

V pátek se odehrají v předehrávce Fortuna ligy dvě utkání, kromě ostravsko-karvinského derby vyzve doma Mladá Boleslav tým Bohemians 1905. Zatímco domácí bojují o evropské poháry, Klokani se trápí a navzdory remíze se Slováckem a výhře nad Opavou to s nimi nevypadá zrovna nejlépe.

Favorit utkání je tak jasný. Klokani nedávno odvolali trenéra Martina Haška a nahradil jej Luděk Klusáček, získávají málo bodů, na Spartě prohráli 0:4, tři body s Opavou a bod se Slováckem ale vzbuzuje v týmu z Vršovic jistý optimismus. V ideální formě není ale ani Mladá Boleslav. Jinak silný tým před dvěma koly nestačil na Liberec a před týdnem remizoval se Sigmou Olomouc.

Doma je ale Mladá Boleslav silná, porazila zde Spartu i Viktorii Plzeň. Kdyby se počítaly pouze domácí zápasy, byla by Mladá Boleslav v tabulce druhá hned za vedoucí Slavií. Klokani se ale předem nevzdávají. "Je to hodně nepříjemný soupeř. Doma poprvé prohráli vlastně až před dvěma týdny s Libercem, jinak doma porazili Spartu i Plzeň. Navíc mohli vézt bod z Edenu, jenže Mešanovič neproměnil v závěru pokutový kop," je si vědom asistent trenéra Klusáčka Erich Brabec kvalit soupeře.

"Vepředu disponují obrovskou kvalitou. V defenzivě za poslední dva duely obdrželi pět branek, z čehož si budeme chtít vzít příklad. Pojedeme tam s cílem získat body, abychom napravili náš poslední zápas proti Slovácku," cituje bývalého obránce klubový web. V Mladé Boleslavi se vykopává v pátek v 18:00, utkání bude živě vysílat ČT Sport.

Výsledek obrázku pro fkmladá boleslav 2019