Vydrží Fati na Camp Nou až do roku 2039? Zázračný "zajíček" nechce Barcu nikdy opustit

Vydrží Fati na Camp Nou až do roku 2039? Zázračný "zajíček" nechce Barcu nikdy opustit

Barcelonské vedení si mne ruce. Stále více a více zářící odchovanec Anssumane Fati, jenž oslavil před pár dny teprve sedmnácté narozeniny, ukazuje v souvislosti s katalánskou značkou velkou loajalitu.

Ofenzivní hráč, jenž dokázal proniknout do prvního týmu Barcy v pouhých šestnácti letech, má totiž docela jasnou představu nejen o nejbližší, ale také o té vzdálené budoucnosti.

V klubu z Camp Nou totiž může dle svých slov klidně prožít i dalších dvacet let až do roku 2039. "Chci v Barceloně zůstat celou kariéru," oznámil mládežnický reprezentant Španělska, jehož slova nabídl portál eurofotbal.cz.

"Vždycky jsem chtěl hrát v tomto klubu. Byl to můj cíl od samého začátku. Nastoupit pak za první tým byl splněný sen," přiznal na serveru eurofotbal.cz nynější svěřenec Ernesta Valverdeho, jenž mu dal v áčku zelenou.

Zatímco v minulém ročníku hrál ještě Fati UEFA Youth League, v sezoně 2019/2020 už se mu dostává vytížení také v Lize mistrů, v níž si dosud připsal dva starty proti Dortmundu a Slavii.

Celkem již naskočil do devíti duelů, protože dalších sedm vystoupení přidal v LaLize, kde zatím přetavil 259 poskytnutých minut ve dva přesné zásahy.

Protože zde Leo Messi nebude věčně, přítomnost o více než patnáct let mladšího útočného tykadla může barcelonské představitele alespoň trochu uklidňovat...