Rozčílený Straka: Někteří na hřišti chrápou, musí si uvědomit, že je to jejich job

Rozčílený Straka: Někteří na hřišti chrápou, musí si uvědomit, že je to jejich job
OBSAHUJE OHLASY

Karvinská mizérie pokračuje. Svěřenci Františka Straky prohráli už 5. utkání v řade, když v žádném nedokázali vstřelit gól. Naopak ostravský Baník je dokázal třikrát potrestat ze standardní situace. Kouč se zkušenostmi ze Sparty či Slavie po zápase své hráče nešetřil.

„Někteří tam na hřišti chrápou, nebo jsou dokonce uražení. Frajeři si musejí uvědomit, že tohle je jejich job. To, co produkují... Někdo tam jen máchá rukama a dává najevo, že on za to nemůže. To mi hlava nebere. Není to jen o trenérovi nebo trenérech, ale hlavně o nich." Bědoval rozzuřený kouč na tiskové konferenci.

„Asi by bylo fajn, aby ti frajeři ukázali, jestli mají vůbec koule, nechápu to, ať je to v zápase jakákoli situace, tak to smrdí." pokračoval Straka

Karvinští si tak po prohře s Baníkem neodvezli ani bod a od poslední Opavy je dělí pouhé dva body. Trenér hostí odpověděl i na otázku, jestli bude pokračovat: „Víte, já jsem člověk, co nikdy neutíká. Dokud budu mít důvěru, tak budu makat a bojovat. Jsou tu kluci, kteří mají podobný charakter jako já a na nich to musíme postavit. Na klucích, co půjdou do války a dostanou nás z téhle šlamastiky."

V dalším kole bude hostit Karviná neméně silného soupeře. Plzeňskou Viktorii.