Návrat ztraceného syna? Juventus chce zpátky Pogbu!

Návrat ztraceného syna? Juventus chce zpátky Pogbu!

V dresu Bianconeri zažil své nejlepší roky. V pěti sezonách zaznamenal francouzský středopolař 28 gólu ve 124 zápasech a byl hlavním hnacím motorem týmu. Po návratu do dresu Rudých Ďáblů neprožívá Paul Pogba nejúspěšnější období. S Jose Mourinhem si nerozuměli a pod novým koučem Solskjaerem odehrál jen 5 zápasu, v tom posledním se zranil.

Nerozuměl si ani se Sirem Alexem Fergusonem, ten v něm nic vyjímečného neviděl a kvůli nedostatku herního času se Francouz přesunul zadarmo do Turína. Po 4 sezonách v dresu Staré Dámy a 124 odehraných zápasech se vrátil na Old Trafford za 105mil. euro. Měl být hlavním tahounem týmu a pomoci vrátit červenou část Manchesteru na výsluní.

Po svém příchodu je ovšem Pogba poloviční. Zejména poslední dvě sezony to není on a už na konci té minulé prohlásil, že je otevřený "nové výzvě". Vysvětlení, proč se vítězi mistrovství světa nedaří má exarsenalský trenér Wenger:„Je to ten typ hráčů, který disponuje obrovskou fyzickou sílou, ale nevypadá tak sebejistě, jako předtím. Zároveň, když chce hráč odejít a vy mu v tom zabráníte, vystavujete se do situace kdy budete jako trenér muset znovuvybudovat vztah mezi vámi a první co bude trpět, budou hráčovy výkony." Adresoval na Mourinha Wenger.

Po odchodu portugalského trenéra z Old Trafford usedl na laavičku Solskjaer a Pogba pod ním stihl odehrát jen 5 zápasů. Nyní před ním Pogbou leží staronová výzva a sice připojení se k Ronaldovi a spol. United se nechali slyšet, že budou ochotní Francouze prodat kolem částy 120mil. euro a níže. K uzavření obchodu by mělo dojít v létě příštího roku.

Dokáže Paul Pogba navázat na své výkony z dresu černobílých a potáhnout společně s Ronaldem Bianconeri?