Zpátky doma. Trojice Sparťanů se vrací do Jablonce

Zpátky doma. Trojice Sparťanů se vrací do Jablonce

Ve 12. kole se proti sobě postaví nejen sousedi z tabulky, které od sebe děli jen 3 body, ale i kamarádi. Pro několik hráčů totiž bude mít zápas zvláštní atmosféru, jelikož se vrací na známé místo.

V dresu letenských "S" se ukáže hned trojlístek hráči s minulostí ze Střelnice. Michal Trávník, David Lischka a Matěj Hanousek za Jablonec odehráli dohromady 220 zápasů. Takové číslo už nechalo na severu Čech nějakou stopu. Podle Doležala to ale může být pro domácí výhodou.

„Možná to pro ně bude trochu složitější, protože tady něco odehráli, dobře je známe a víme, jak na ně. Myslím si ale, že na ně diváci pískat nebudou jako na mě v Olomouci." Pousmál se Doležal

„Zápasy proti Spartě, Plzni a Slavii mají určitý náboj, ale připravujeme se na to jako na každé jiné utkání. Víme o tom, že teď má Sparta nějakou sérii tří čtyř zápasů bez prohry, takže určitě konsolidovali sestavu, ale každý soupeř je k poražení. Věřím, že jsme dobře připraveni a pokusíme se doma zvítězit." Věští trenér domácích Rada.

Trenér hostí Jílek má ovšem problém jménem Kanga. Který se v minulém zápase vykartoval a bude tak ve středu pole chybět. 

 

 

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.