Zidane o Baleovi s Jamesem: Nejsou zranění, ale hrát nebudou

Zidane o Baleovi s Jamesem: Nejsou zranění, ale hrát nebudou

Real Madrid se v letošní sezoně poměrně trápí, i přes to je třetí o pouhý bod za překvapením téhle sezony-vedoucím Realem Sociedad. Ten, kdo se ovšem trápí ještě více je dvojice Bale a James.

Svého času nejdražší hráč Realu a velká naděje. Gareth Bale se po svém vysněném přestupu do Realu rychle začlenil do sestavy. Ve 27 zápasech zaznamenal 24 branek a byl důležitou součástí týmu. Pod Zidanem ale poslední dobou nenastupuje. Francouz se s Welšanem nemusí a nejspíše se blíží hráčův odchod. Forvard dokonce prohlásil, že hrát nemusí.„Mám smlouvu na 3 roky, klidně budu hrát golf a brát peníze."

James Rodriguez se po svém návratu z hostování, které absolvoval v Bayernu Mnichov taktéž nemůže začlenit do sestavy.

I když ani jeden z dvojice není zraněný, trenér královského klubu je do sestavy na Eibar nenominoval. „Není to tak, že by byli zraněni, jen nejsou k dispozici. Teď odjiždějí na reprezentační srazy, tak uvidíme jestli budou připraveni nastoupit za své týmy. Poté budou mít 5,6 dní a uvidí se, jestli budou moci hrát." Pronesl na tiskové konferenci.

Bale byl v poslední době hodně spojován s odchodem. Zidane ovšem tyhle spekulace rozvířil se slovy, že welšský střelec nikam nepůjde. „Gareth dobře trénuje a dává do toho vše, je důležitým článkem jak týmu, tak klubu." 

James byl naopak spojován s výměnou do Manchesteru United za Paula Pogbu. V letošní sezoně odehrál jen 341minut z 960 možných.