Rodgers: Jsem šťastný, že Leicester zase prohání ty nejlepší

Rodgers: Jsem šťastný, že Leicester zase prohání ty nejlepší

Leicester je v nové sezóně jako znovuzrozený. Po příchodu Brendana Rodgerse z Celticu se "Lišky" nachází na 4. místě v Premier League o pouhé dva body za mistrem Manchesterem City. Disponují nejlepší obranou, která obdržela pouze 8 branek v 11 zápasech a třetím nejlepším útokem(27). Trenér Vardyho a spol. je potěšen, že jeho tým drží krok s těmi nejlepšími.

„Musíte bojovat. Nemůžete se smířit s tím, že TOP šestka s jejich financemi bude jasně daná a vy budete vždy pod nimi. Doufáme, že najdeme způsob jak mezi ně hodit granát, ale musíme to udělat jinak." Motivoval severoirský trenér.

Mladý tým okolo Vardyho, Maddisona nebo třeba Chillwella vyhrál poslední 4 zápasy se skórem 15:2. V zápase se Southamptonem dokonce vyrovnal rekord v nejvyšší výhře, když "Saints" nasázel 9 branek.

„Máme nějaké zdroje, ale né takové, abychom mohli přivést ty hráče, kteří pak odcházejí do jiných klubů. Musíme najít cestu, ale to je na tom to vzrušující a krásné, ta výzva." uzavřel kouč na tiskové konferenci.

V dalším kole přivítá Leicester na King Power stadium Gunners z Arsenalu, který je o místo a 6 bodů pod nimi. Arsenal vyhrál pouze jednou z posledních pěti utkání v domácí lize. Vše nasvědčuje tomu, že se můžeme těšit na zajímavou podívanou.