Sancho před Bayernem: Jedeme se do Mnichova pomstít

Sancho před Bayernem: Jedeme se do Mnichova pomstít

Jadon Sancho se rozpovídal o prvním letošním "der klassiker", které se odehraje v Allianz Areně. Dortmundští vyhráli 2 z posledních 3 utkání, ale v minulém utkání na půdě Bayernu podlehli vysoko 0:5.

Když pojedeme do Mnichova, budeme se chtít určitě pomstít. Tlak je vyvíjen na oba týmy. Bayern má zraněné některé důležité hráče a vyměnil trenéra. Já jsem nakoplý ještě ze zápasu s Interem a Marco(Reus) možná nenastoupí. Ten kdo bude mít největší vůli po vítězství, vyhraje." Pověděl rychlonohý Angličan Dortmundskému YouTube kanálu.

„Tohle jsou ty zápasy, ve kterých miluju hrát, velké zápasy. Bude to dobrý zápas. Jsem opravdu natěšený, doufám, že tam budu, měl bych tam být."

Poslední měsíc se Sanchovi moc nedařilo, připsal si jen jednu asistenci v pěti utkáních. „Byl to těžký měsíc, jako hráč chcete vždy dát to nejlepší týmu. Každý zápas chci dávat góly a přihrávat na ně, ale někdy se to prostě nepovede. Na trénincích tvrdě pracuji a snažím se zlepšovat, ale jak můžete vidět tak se daří naopak ostatním spoluhráčům, například Hakimimu nebo Brandtovi." Pochválil své spoluhráče, kteří v poslední době žlutočerné táhnou.

Pamatuji si prohru 5:0 z minulého roku. Měli jsme na začátku nějaké šance, to potom utkání zlomilo. Pokud budeme mít teď brzy nějaké šance, musíme je proměnit." uzavřel mladík s číslem 7.