Píchlo mě ve stejném místě jako u mého předešlého zranění, oznámil Matoušek

Píchlo mě ve stejném místě jako u mého předešlého zranění, oznámil Matoušek

Kmenový slávista se zářivou příbramskou minulostí Jan Matoušek byl v jabloneckém trikotu jedním z těch, kteří se pod domácí remízou se Spartou a dohnání dvougólového manka podepsali nejvíc, protože skóroval.

V průběhu druhého dějství se však víkendový žolík zranil a Střelnici musel opustit předčasně. Co se mu přihodilo? "To ukáže až vyšetření. Ale píchlo mě ve stejném místě jako u mého předešlého zranění, takže nevím, jestli to byla nějaká křeč nebo se to zase trhlo. Vzal jsem si prášek a chtěl jsem to ještě zkusit. Lavička však usoudila, aby to zranění nebylo na dýl, raději neriskovat a tak jsem střídal," ozřejmil na webu fkjablonec.cz svěřenec kouče Petra Rady.

Spolu s dalším žolíkem Janem Chramostou ukázali obrovskou chuť. "Asi měsíc jsem nehrál, tak jsem se hodně těšil a musím říct, že i střídající Chramosta tam jezdil a myslím, že jsme naši hru dokázali zvednout. Už při rozcvičení jsme si s Chramostou říkali, že to otočíme a jsem rád, že jsme se na tom oba podíleli brankami. Je jen škoda, že nám tam nepadl třetí gól, protože šance tam byly," doplnil rychlonohý reprezentant do jednadvaceti let.

Domácí vstřelili i třetí gól, jenž však uznán nebyl. "Nevím, co tam písknul. I trenér Rada si sundal svetr a rozběhl se tam. Asi nějakej faul, opravdu nevím, co tam bylo. Je to škoda. Po první půli bychom bod brali, ale po druhé půli jsme chtěli tři," přiznal na stránkách fkjablonec.cz perspektivní Matoušek, který šel z šestnácti ligových duelů sezony do akce dvanáctkrát a zaznamenal šest branek, což není špatná produktivita.