Je tu nový Hattrick s interview s Rosickým a s příběhem Nej hráče Evropy Van Dijkem

Je tu nový Hattrick s interview s Rosickým a s příběhem Nej hráče Evropy Van Dijkem

Již od čtvrtka je na pultech nový díl prestižního časopisu Hattrick a fotbaloví fanoušci se mohou těšit za pouhých 79 korun na opravdu zajímavé čtení. Co vše listopadové vydání papírového magazínu obsahuje?

– VELKÉ INTERVIEW SE SPORTOVNÍM ŘEDITELEM SPARTY TOMÁŠEM ROSICKÝM.  Rozhovor, který sparťanská legenda poskytla prestižnímu německému časopisu Kicker. Jaké to bylo v Dortmundu, v Arsenalu a ve Spartě? I o tom, čeho chce „Rosa“ dosáhnout ve své nové roli na Letné.

  • PŘÍBĚH NEJLEPŠÍHO HRÁČE UEFA SEZONY 2018/2019, NIZOZEMCE VIRGILA VAN DIJKA. Jakou cestu musel ujít, než se dostal do hvězdného FC Liverpool?

– 6 MAXIPLAKÁTŮ. Nové hvězdy evropského fotbalu Nor ERLING HAALAND v dresu FC Red Bull Salzburg, anglický talent TAMMY ABRAHAM z FC Chelsea, sváteční střelec z Ligy mistrů, slávista JAN BOŘIL a sparťanský uzdravený navrátilec DAVID LISCHKA. K toma dva týmové plakáty: klíčový soupeř Česka v kvalifikaci ME 2020 KOSOVO a nejbližší slávistický protivník z Champions League INTER MILÁN.

– JUBILEUM: Osmdesátiletý oslavenec KAREL BRÜCKNER v historkách vyprávěných jeho trenérským kamarádem a krajanem Petrem Uličným.

PŘÍLOHA „30 LET PO LISTOPADU 1989“

Co všechno v ní najdete?

  • Osobní vzpomínka šéfredaktora HATTRICKU „Deset dní, co otřásly deníkem Československý sport“ (dnes Sport)
    • Jak kapitán československé reprezentace 1989 Ivan Hašek mluvil z balkonu na Václavském náměstí k 300 tisícům lidí
    • Jak dnešní asistent Slavie Pavel Řehák a trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý dělali revoluci před zrušeným duelem v Edenu

– EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR SE SLOVENSKOU OPOROU INTERU MILÁN MILANEM ŠKRINIAREM: „Slavii jsme v Lize mistrů nepodcenili a nepodceníme.“

- DRUHÝ EXKLUZIVNÍ INTERVIEW V ČÍSLE, A TO SE ŠVÝCARSKÝM TRENÉREM KOSOVA BERNARDEM CHALLANDESEM před klíčovým zápasem kvalifikace ME 2020 s Českem (v Plzni ve čtvrtek 14. listopadu).

– PŘÍBĚH KOBRY aneb Jak se Zdeněk Ondrášek od automatů v Českých Budějovicích dostal až do Dallasu a odtud do českého národního týmu.

  • TALENT TAMMY ABRAHAM a jeho hvězdná budoucnost v londýnské Chelsea.

– HATTRICKÁŘ: Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události uplynulé doby. 

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme i jeden dárek zdarma: knihu „TOMÁŠ ROSICKÝ, MALÝ MOZART“ od Romana Smutného. Více na predplatne@hattrick.cz a www.casopisyknihy.cz