Vypadáme jako vocasové, vyprávěl po výjezdu do Edenu Mareš, jehož ovšem Slavia nepřekvapila

Vypadáme jako vocasové, vyprávěl po výjezdu do Edenu Mareš, jehož ovšem Slavia nepřekvapila

Nejlepší teplický střelec se šesti přesnými zásahy Jakub Mareš stále nerozdýchal třígólovou porážku se Slavií, ke které podle jeho názoru vůbec nemuselo dojít...

Skláři ze severočeských Stínadel inkasovali na vršovickém Sinobo Stadium po půl hodině z pokutového kopu a pak obdrželi dvě branky až v samotném závěru v 89. 92. minutě.

"Mohli jsme odjet s hlavou nahoře, ale vypadáme jako vocasové. Můžeme si za to sami. Dřeme jako koně, ale pak si zdevastujeme celý výkon," kroutil hlavou na webu idnes.cz dvaatřicetiletý kanonýr, jehož klub nedávno táhl šňůru devíti duelů bez prohry, ovšem nyní naopak čtyřikrát za sebou odešel poražen.

Sešívaný lídr tabulky, který dostal během šestnácti zápasů pouhé tři branky, díky čemuž ho zdobí snad nejlepší defenziva na Starém kontinentu, ho přitom vyloženě neoslnil. "Slavia nás nepřekvapila, hraje furt stejně. Středoví hráči dost rotují, berou si míč a hodně ho rozehrávají," pokračoval svěřenec kouče Stanislava Hejkala, jehož názor vyšel na portálu idnes.cz.

Ostuda to však v Edenu nebyla a i kvůli tomu je Mareš do budoucna optimistou. Proti Baníku Ostrava, Mladé Boleslavi, Zlínu a Viktorii Plzeň, což jsou duely, které Teplice čekají do konce kalendářního roku 2019, bude třeba udržet nasazení i zápal.

"Je zajímavé, že to odmakáme a týden předtím se s Českými Budějovicemi ploužíme. A my potřebujeme zvládat hlavně zápasy s týmy okolo nás. Musíme se z toho poučit," zakončil na idnes.cz spoluhráč Řezníčka, Kučery, Grigara a spol.