Další úspěch pro Juventus? Levně by mohla dorazit i hvězda Blues

Další úspěch pro Juventus? Levně by mohla dorazit i hvězda Blues

Juventus v posledních několika letech získal spoustu hráčů téměř zadarmo. Takto například získal Samiho Khediru, Emreho Cana či Aarona Ramseyho. A přijít by takto podobně mohl i Brazilec Willian.

Sami Khedira, Emre Can, Adrien Rabiot či Aaron Ramsey. Všechny tyto hráče získal turínský Juventus zcela zdarma. A podobně by mohl Starou dámu posílit i brazilský křídelník Willian.

Tomu v Chelsea končí smlouva po této sezóně a není jisté, zda s Blues podepíše nový kontrakt. Manažer Frank Lampard o jeho služby stojí a považuje Williana za důležitou součást týmu, jednatřicetiletý záložník by nicméně mohl být v pokušení okusit novou ligu.

Podle Corriere dello Sport se o Williana bude snažit především sportovní ředitel Fabio Paratici, jenž se v lednu pokusí získat hráče za sníženou cenu. V případě neúspěchu by si Stará dáma mohla počkat do léta a Williana získat jako volného hráče.

Posilu by uvítal i manažer Maurizio Sarri, jenž s Willianem spolupracoval již v Londýně. O Juventusu jako ideální destinaci pro Brazilce teprve včera hovořil bývalý trenér Šachtaru Doněck Mircea Lucescu. 

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.