Baník znovu tuží kolektiv mimo Ostravu a těší se na očekávaný návrat De Azeveda

Baník znovu tuží kolektiv mimo Ostravu a těší se na očekávaný návrat De Azeveda

Aktuálně šestý tým prvoligového peletonu Baník Ostrava obvykle tráví reprezentační pauzy tím, že tuží kolektiv na minisoustředění.

Hlavní kouč Bohumil Páník vzal tentokráte své svěřence do Prostřední Bečvy, kde se Hrubý, Kuzmanovič, Smola a spol. věnují badmintonu, nohejbalu, tenisu a u toho samozřejmě nezapomínají ani na wellness.

Ve výpravě nechybí ani drobný brazilský středopolař Dyjan Carlos de Azevedo, jenž konečně doléčil poraněný kotník, kvůli kterému chyběl svému chlebodárci bezmála dva měsíce.

Osmadvacetiletý záložník, jenž se na podzim ve Fortuna:lize prosadil dvakrát, vypadl ze sestavy kvůli natrženému vazu v kotníku před zářijovým kláním v Mladé Boleslavi.

Příští týden už by však měl být někdejší hráč maďarského Honvédu či francouzského Paris FC svému šéfovi plně k dispozici, protože v přípravě zabírá bez úlev a do míče se opírá s plnou razancí.

"Ty první dny, co jsem začal trénovat s míčem, jsem to cítil. Ale lepší se to každým dnem. Teď už jedu s klukama na sto procent. Příští týden na Teplice budu, už doufám, ready, pokud se samozřejmě nic nečekaného nestane. Cítím se dobře," citoval web fcb.cz slova kolegy Baroše. Laštůvky či Filla, který by rád byl 24. listopadu na teplických Stínadlech zpět v sestavě.