Manchester City odhalil náhradu za Saného, lovit bude v Bayernu

Manchester City odhalil náhradu za Saného, lovit bude v Bayernu

Leroy Sané příští léto téměř jistě opustí družinu trenéra Josepa Guardioly a vydá se vstříc svým novým zážitkům. Na vedení Manchesteru City tedy bude, aby jeho pozici zvládlo zalepit neméně kvalitní náhradou.

Jak už tomu bývá zvykem, když se jedny cesty zavírají, druhé se otevřou. V případě Leroye Saného již toto léto nechybělo moc a mohl hájit barvy Bayernu Mnichov. Přestup mu však zhatil jak sám šéf lavičky Citizens, tak i nečekané zranění kolene.

Třiadvacetiletý křídelník zmešká značnou část současné sezony. Až se vrátí, jeho plány se nezmění. Důvěryhodný kanál Sky Sports informoval, že pokud City nemohou zabránit hráčově odchodu, tak se z jeho přestupu pokusí vytěžit co nejvíce. Nyní ale nemluvíme o penězích.

Úřadující mistr anglické Premier League se pokusí dle britské stanice o hráčský transfer (tedy kus za kus), během něhož by Sané odešel jednou cestou a druhou by naopak přišel nadaný ofenzivní univerzál Kingsley Coman.

Jak se k této situaci bavorský gigant postaví a bude potřeba nějaký doplatek? To se dozvíme v průběhu času. Jisté však už nyní je, že nás v létě čeká další pěkný přestupový kolotoč. Aktivní bude nejen Manchester City, ale také jejich městský rival United či londýnská Chelsea. 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.