Citizens lanaří hvězdu Interu! Kdo by se mohl stěhovat ze San Sira na Etihad?

Citizens lanaří hvězdu Interu! Kdo by se mohl stěhovat ze San Sira na Etihad?

Inter Milán letos zažívá pod novým trenérem Antoniem Contem skvělý start do sezóny a vypadá to, že by Juventus mohl mít konečně rovnocenného konkurenta v boji o Scudetto. Vděčí za to jak nově příchozímu Lukakovi, tak nově objevené hvězdě Martinezovi, ale i Stefanu Sensimu.

Inter prožívá malou revoluci. Nový trenér Conte koupil hvězdného útočníka Romela Lukaka, skvěle se projevuje Lautaro Martinez a daří se i kostře týmu okolo Milana Škriniara v obraně a našlapaná je i záloha. V ní operuje i Stefano Sensi, jenž ještě loni zářil v Sassuolu. Inter si jej všiml, půjčil si jej na hostování a Contemu zatím čtyřiadvacetiletý středopolař dělá radost.

Sensi ale Interu nepatří. Nerazzuri jej mají zatím pouze zapůjčeného ze Sassuola, po sezóně jej ale mohou klidně koupit natrvalo, v rámci smlouvy o hostování je totiž i opce na trvalý přestup. A vzhledem k výkonům tohoto hráče je téměř jisté, že Inter tuto možnostu platní a Sensi jim bude patřit i na dobro. Jenže možná ne na dlouho.

Jeho fotbalových schopností si totiž všiml i Pep Guardiola a rád by jej příští sezónu viděl v dresu Manchesteru City, který koučuje. Španělský stratég zadal svým asistentům, aby Sensiho po zbytek sezóny pečlivě sledovali a jakmile se trenérský tým Citizens rozhodne, že nějakého hráče chce, tak jej prostě získá...

Související obrázek

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.