Baník pojede na Stínadla v plné síle, tedy i s Celbou, De Azevedem i Barošem

Baník pojede na Stínadla v plné síle, tedy i s Celbou, De Azevedem i Barošem

Poslední reprezentační období roku 2019 je u konce a ve Fortuna:lize čeká týmy poslední část podzimu a zbývající čtyři duely první poloviny sezony.

Baník už se připravuje na nedělní vystoupení na teplických Stínadlech a proti Sklářům by měl vyrukovat v takřka kompletní síle...

V první polovině pracovního týdne scházeli trenérovi Bohumilu Páníkovi pouze hráči, kteří mají drobnější potíže a také mládežnický reprezentant Denis Granečný.

"Pro jistotu jsme je šetřili, ale nejedná se o nic vážného. Čekáme, až se nám vrátí ještě Granečný z jednadvacítky, pak už bychom de facto měli být v plném počtu," vyprávěl v úterý na webu fcb.cz hlavní kouč ostravského souboru.

Ten už může počítat jak s veteránem Milanem Barošem, tak Dyjanem Carlosem de Azevedem, jenž byl déle mimo s natrženou šlachou, ovšem již zabírá naplno.

S mužstvem už se připravuje i další dlouhodobý marod Josef Celba. Čtyřiadvacetiletý obránce stál kvůli pochroumanému kotníku od říjnového přáteláku s Vítkovicemi.

"Do zápasu máme ještě pět dnů. Až konec týdne ukáže, kdo bude v Teplicích opravdu k dispozici. Ale pochopitelně kvituji, že se nám marodka vyprazdňuje a máme pro závěr podzimní části více možností," liboval si na stránkách fcb.cz někdejší kormidelník Zlína.

Po Teplicích se momentálně šestý tým tabulky utká s Opavou, Bohemians 1905 a se Spartou, kterou přivítá před domácím publikem.