Perfektně připravený trávník a techničtí hráči, kteří dobře cítí fotbal. Sešívaní posílají na Hanou pochvalu

Perfektně připravený trávník a techničtí hráči, kteří dobře cítí fotbal. Sešívaní posílají na Hanou pochvalu
OBSAHUJE VIDEO

Sedmnácté kolo Fortuna:Ligy zavane aktuálního lídra a obhájce titulu na hanácký Andrův stadion, kde je doma desátá Sigma Olomouc, které velí Radoslav Látal.

Jak vidí nejbližšího soupeře asistent Jindřicha Trpišovského Zdeněk Houštecký? "Tým je ale dlouho pohromadě. Takže svým způsobem to mužstvo navázalo na práci, která tam už byla odváděná. A celkově Olomouc a její hráči vždycky byli techničtí, dobře cítí fotbal a snaží se ho hrát rychle a technicky. Nikdy to nebyla žádná nakopávaná. V tom pokračují i teď," všiml si člen realizačního týmu slavného "S".

Tým s nejlepší defenzivou v soutěži by se rád vrátil do metropole s plným počtem bodů. Doma však skolil Sigmu pouze 1:0 a to ještě Olomouc neproměnila pokutový kop. "My tam musíme jet vyhrát, nic jiného než vítězství, nebereme. Samozřejmě musíme brát v potaz kvalitu soupeře, hrají doma. Bude perfektně připravený trávník, jako vždycky. Ale myslím si, že to právě bude dobře i pro nás. Není to tým, který by zalezl a my ho dobývali. Umí si poradit v těžkých situacích, umí si poradit i když je napadáme. To předvedli u nás v Edenu, kdy jsme v tom zápase měli velké fotbalové štěstí a dovedli jsme ho do konce se štěstím. Ale předvedli tady fakt dobrou hru a bylo vidět, že se prostě nebojí hrát a že si věří," pokračoval na webu slavia.cz Houštecký.

Slavia trénovala v posledních dnech bez řady reprezentantů. Překážka by to však být neměla. "Postoupilo se na mistrovství Evropy, takže kluci jsou v dobré náladě. Vždy, když se hráčům daří, tak vše snášejí lépe a mají v sobě takovou tu dobrou náladu. A tu si, myslím, kluci přenášejí ze Slavie do národního tým. A teď si myslím, že si to i z toho nároďáku přenesou sem," doplnil Houštecký.

Až na stopera Davida Hovorku těší trenérský štáb prázdná marodka a tedy kompletní kádr. "Měli bychom být absolutně připravení," varoval protivníka odborník.