Slovenská stopa v Realu? Cena 100 milionů eur by z něj udělala nejdražšího obránce planety

Slovenská stopa v Realu? Cena 100 milionů eur by z něj udělala nejdražšího obránce planety

Čtyřiadvacetiletý slovenský stoper Milan Škriniar nyní hraje v Interu Milán svou třetí sezonu, s tím, že na stadionu Giuseppe Meazzy má platnou smlouvu do června 2023.

Protože je však kolega Brozoviče, Lukaka či Sáncheze spojován s přestupem již nejméně dva roky, podle mnohých hlasů je poměrně reálné, že v hlavním městě italské módy nezůstane po celou dobu platnosti kontraktu...

Zatímco před pár měsíci se psalo o ostrovech a Liverpoolu či Manchesteru United, nejnovější zprávy z Corriere dello Sport posílají bývalého zadáka Sampdorie Janov či Žiliny, jenž naposledy přestupoval za 23 milionů eur, do španělské LaLigy.

Pokud se tak stane, podle manažera Mithata Halise ze společnosti Stars & Friends půjde o obrovský přestup. "Škriniar má hodnotu 100 milionů eur," citoval web sport.sk slova zmíněného agenta.

"Real Madrid a FC Barcelona se o jeho podpis berou poslední dva roky. Aktuálně má k dohodě s Interem blíž Real, protože ho chce a potřebuje mnohem víc než Barca. Hledá totiž alternativu ke stoperské dvojici Ramos a Varane," pokračoval Halis, jehož názor nabídl portál sport.sk.

Nerazzurri ovšem v zimě obchodovat nehodlají. Italskou sezonu pod Antonio Contem mají rozjetou velmi dobře a jako jediní z celého peletonu drží krok s vedoucím Juventusem. Pokud volá San Bernabéu, pak je to mnohem reálnější až v hlavním letním přestupovém okně...

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.