Musa: Je strašně brzy přemýšlet o tom, jestli po návratu do Slavie dostanu šanci a zda se chytnu

Musa: Je strašně brzy přemýšlet o tom, jestli po návratu do Slavie dostanu šanci a zda se chytnu

Petar Musa nedávno nastoupil v obou zápasech chorvatské jednadvacítky v základní sestavě a byl tak jak u výhry v Litvě, tak u domácí porážky s Českem. Do mládežnické reprezentace se vrátil po čtyřech letech a protože je pro něj hra za svou zemi nejvíc, mezinárodní přestávky si užívá...

Špatně se však nemá ani pod Ještědem, kde je zapůjčen ze Slavie a na podzim stříli gól za gólem. "Styl Slovanu mi sedí, jsem tu šťastný. Pravidelně nastupuju, mám důvěru trenéra Hoftycha, dávám góly. Co víc si můžu přát," uvedl na webu sport.cz bývalý ofenzivní hráč Viktorie Žižkov, jenž na podzim nasázel za Slovan osm branek - jednu v MOL Cupu a sedm ve Fortuna:lize, s tím, že na to potřeboval jen devět pobytů v základní sestavě.

Po příchodu na stadinu U Nisy však o své místo na libereckém slunci hodně dlouho bojoval. "Nikdy jsem nezalitoval, že jsem do Liberce šel. Věřil jsem, že se tady prosadím. Každý hráč v novém týmu potřebuje čas. Jsem moc spokojený, že mi tam góly padají. Už jsem kolem sebe zaslechl, že desítka je blízko. Já si ale žádnou gólovou metu nedávám. Prostě se budu snažit dál hrát co nejlíp, abych pomohl Slovanu," doplnil na stránkách sport.cz perspektivní svěřenec kouče Pavla Hoftycha.

Na konci právě probíhajícího ročníku by se měl vrátit do Slavie, které patří. A zatím to vypadá, že by mohl dostat šanci, protože v defenzivě bravurní sešívaní mají se střílením branek problém. "Slavii pochopitelně sleduju, viděl jsem všechny její zápasy v Lize mistrů. Ukazuje, že je velké mužstvo, má obrovskou kvalitu. Je ale strašně brzy přemýšlet o tom, jestli po návratu dostanu šanci, jestli se ve Slavii chytnu. Neřeším, co bude v létě. Nemůžu vědět, co bude za sedm měsíců. Ve Slavii je navíc jiný trenér, těžko teď soudit. Nechávám to osudu," uzavřel na portálu sport.cz kolega Potočného, Breiteho, Malinského a spol., od nějž se bude čekat gólový příspěvek také v sobotu na hanáckém Andrově stadionu proti Sigmě.