Předváděli jsme dobré výkony a naše body tomu neodpovídají, ví Trpišovský, který doufá ve skalp Interu

Předváděli jsme dobré výkony a naše body tomu neodpovídají, ví Trpišovský, který doufá ve skalp Interu

Slavii se letos v Lize mistrů docela daří a všechny soupeře dost potrápila, přesto prohrála obě domácí utkání a má na svém kontě pouze body za remízy na San Siru a na Camp Nou. Nyní do Edenu přijede Inter Milán a cíl je jasný - získat tři body a stále mít šanci postoupit do Evropské ligy.

Slavia byla sice nalosována do "skupiny smrti", přesto se ale tým netajil tím, že by rád postoupil do jarní fáze alespoň jedné ze dvou soutěží. K tomu ale potřebuje vyhrát nad Interem. "Víme, že nás bude sledovat celý národ. Doufáme, že nám bude držet palce. Uděláme všechno pro to, abychom uspěli," slibuje Jan Bořil, obránce Slavie a autor branky proti Barceloně.

„Na to, jaké kluci předvádí zatím výkony, máme – při vši skromnosti – bodů málo. Doma jsme dvakrát prohráli, a to nás mrzí. Odehráli jsme čtyři povedená utkání a nemáme výhru. Pokud chceme postoupit, musíme vyhrávat, a to nás zatím limituje," je si vědom kouč sešívaných Jindřich Trpišovský.

„Jediné, co mě v tuhle chvíli zajímá, je zítřejší utkání. Je to poslední utkání doma a ještě jsme tu nezískali ani bod. Nezajímá mě, jak dopadne souběžný zápas, ani to, co bude po utkání. Jediné, na to teď myslím, je, abychom zítra uspěli," přiznává trenér Slavie. Jeho tým ale nečeká nic lehkého, Interu se letos daří opravdu skvěle.

Tým táhne především útočné duo Lukaku a Martinez. Obránci sešívaných se na ně ale prý dostatečně připravovali. „Na Lukaka a Martíneze se připravuji stejně jako na každé jiné soupeře. Koukám na videa, hledám jejich slabiny a snažím se vysledovat, jaké prostory mají rádi, kam si míč navádí. Na to jsem se zaměřil. Myslím, že jsme dobře připravení – já i tým," věří Bořil v úspěšné utkání.

Duel Slavie Praha a Interu Milán začíná ve středu v 21:00.  

Výsledek obrázku pro slavia praha inter