Kolář: Pro příští sezonu bych tady ještě chtěl zůstat. Není proč odcházet, podmínky jsou neuvěřitelné

Kolář: Pro příští sezonu bych tady ještě chtěl zůstat. Není proč odcházet, podmínky jsou neuvěřitelné

Protože už aktuální lídr Fortuna:ligy vypadl jak z domácího MOL Cupu, tak z evropských pohárů, od této chvíle se může soustředit už jen na obhajobu domácího primátu...

Jelikož půjde jen o jednu soutěž, během zimní přestávky může dojít k redukci stávajícího kádru. "Bohužel z českého poháru jsme vypadli smolně, ale zaslouženě. Teď jsme venku z Ligy mistrů, bodů jsme mohli mít víc. To je smutné. Kádr se bude muset asi zúžit," uvedl na webu idnes.cz bývalý strážce svatyně Slovanu Liberec.

Protože je český reprezentant spojován s odchodem do zahraničí, může jít o jeho poslední měsíci ve strukturách slavného vršovického "S". Jak vidí svou situaci a možný transfer do západní Evropy on sám?

"To neřeším. Je to věc mých manažerů. Ale pro příští sezonu bych tady ještě chtěl zůstat, chtěl bych v Lize mistrů něčeho dosáhnout, protože tým máme neuvěřitelný. Je tu skvělá parta se skvělým trenérem a realizačním týmem, v současné době není proč odcházet, protože podmínky jsou neuvěřitelné. Hrajeme výborný fotbal, dokážeme se vyrovnat velkoklubům. Věřím, že příští rok můžeme udělat větší úspěch," navnadil fanoušky svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského, jehož slova publikoval portál idnes.cz.

Obhájce domácího titulu ještě čeká závěrečný výjezd do vestfálského Signal Iduna Parku, kde je doma Borussia Dortmund. Ta také nemá poslední výsledky zrovna růžové a trenérské křeslo se pod Lucienem Favrem doslova třese. S čím pojede k našim západním sousedům slávistický soubor?

"Samozřejmě budeme chtít vyhrát. Hrajeme každý zápas o život, chceme předvést dobrý výkon, sbíráme body do koeficientu. Samozřejmě respektujeme sílu Dortmundu, ale budeme doufat, že se nestane něco jako s Interem. Dovolím si říct, že jsme byli lepším týmem," uzavřel idnes.cz citovaný pětadvacetiletý gólman.