Mourinhův oblíbený muž touží po navázání starého spojenectví

Mourinhův oblíbený muž touží po navázání starého spojenectví

Nemanja Matič byl tím záložníkem, kterého si José Mourinho vyžádal svého času v Chelsea a následně i Manchesteru United. Dle současných zpráv to vypadá, že si zkušený Srb v Anglii vyzkouší ještě aspoň jednu zastávku.

Když se kormidla Rudých ďáblů chopil Ole Gunnar Solskjaer, tak jasně naznačil, s kým hodlá v sestavě počítat. Většina jeho sázek však byla podána hlavně na mladé hráče, mezi něž se bohužel už urostlý jedenatřicetiletý záložník nepočítá.

José Mourinho bude skrze následující dvě přestupová období potřebovat tři až čtyři posily, přičemž už teď je jisté, že nová tvář do středu pole bude nepochybně jednou z nich.

Britský tisk The Mirror přišel s informací, že jsou na Old Trafford nyní nechtěnému hráči ukázány dveře, jimiž projde buďto už teď v zimě, nebo až v létě, kdy mu vyprší aktivní smlouva… a případný zájemce jej tedy získá zadarmo.

Uvidíme, ke kterému z těchto termínů se Mourinho přikloní. Faktem ovšem zůstává, že José Matičovi stále věří a hráči s jeho zkušenostmi jistě nepohrdne.