Boleslav se pochlubila významným korejským partnerem, který je napojen na Tottenham a Leverkusen

Boleslav se pochlubila významným korejským partnerem, který je napojen na Tottenham a Leverkusen

Mladá Boleslav se pochlubila příchodem nového význameného partnera. S klubem z města automobilů, jehož čeká v n neděli výjezd na Spartu, se totiž dohodla korejská společnost Kumho Tires (Kumho Tire).

Ta má sídlo v jihokorejském Soulu, byla založena již v roce 1960 a v současnosti je jedním z předních výrobců pneumatik na světě. Specializací firmy jsou automobily SUV, dodávky a nákladní vozidla. Továrny jsou ja v Koreji, Číně, Vietnamu a USA a vývojová centra pa i v Evropě.

Podpis vzájemné spolupráce se zrodil v Lokotrans aréně již v průběhu podzimu a byli u něj prezidenti obou subjetů, a sice Jun Ro Song, jenž je šéfem Kumho Tyre Europe GmbH a první muž boleslavského fotbalu Josef Dufek.

"Vážíme si podpory, kterou jsme u Kumho Tyre našli. Společné máme nejen sportovní cíle našeho klubu, ale také chceme budovat společnou obchodní strategii. Jsme velice rádi, že mezi naše dlouhodobé partnery přivádíme dalšího silného partnera," liboval si na webu fkmb.cz Josef Dufek.

A jaké jsou pro korejskou stranu důvody partnerství právě z třetím týmem Fortuna:ligy? "Těšíme se na dlouhodobé partnerství s FK Mladá Boleslav, protože se jedná o velice úspěšný český klub, za kterým stojí spolehlivost, ambice a prestiž - klíčová kritéria v našem sportovním partnerství. Naše společnost je již partnerem Tottenham Hotspur FC v anglické Premier League a Bayer 04 Leverkusen v německé Bundeslize. Jsme velice rádi, že k nám přibyl další významný klub, kterým je FK Mladá Boleslav. Doufáme, že díky tomuto novému partnerství významně zvýšíme povědomí o značce Kumho Tyre a doufáme, že posílí náš vztah k našemu velmi důležitému partnerovi společnosti Škoda Auto," doplnil Jun Ro Song, jehož vyjádření vyšlo na stránách fkmb.cz.