Frýdek-Místek se sice pohybuje ve špičce MSFL, Pulpit ovšem i tak končí...

Frýdek-Místek se sice pohybuje ve špičce MSFL, Pulpit ovšem i tak končí...

Ačkoliv je Frýdek-Místek po podzimu v tabulce MSFL na průběžné třetí pozici se stejným bodovým ziskem jako druhá Odra Petřovice, v realizačním týmu třetiligového mužstva dochází ke změně...

Valcíři budou mít pro jarní odvety nové trenérské vedení, neboť na lavičce Lipiny skončil dvaapadesátiletý odborník s velmi pestrou minulostí Martin Pulpit.

Bývalý stratég Pardubic, Boleslavi, Plzně, Sokolova či Hradce Králové ta na současné adrese příliš dlouho nevydržel - za posledních deset let ostatně vedl hned jedenáct lubů včetně Al Watani, Příbrami, Zlína, Žižkova nebo Baníku.

"Za koncem trenérské štace Martina Pulpita ve Stovkách stojí rodinné důvody a oboustranná dohoda mezi ním a klubem. Trenérovi Pulpitovi přejeme v jeho dalším případném působišti, ale také i v jeho osobním životě, mnoho úspěchů a děkujeme mu za vše, co pro frýdecko-místecký fotbal doposud dělal a udělal," zaznělo na oficiálních stránkách mfkfm.cz.

Vedení bude od tohoto týdne intenzivně hledat nového kouče, jenž by měl být představen v dohledné době. Času na seznámení s kádrem bude mít dost - MFK totiž půjde do akce poprvé až v sobotu 7. března 2020 proti Dolnímu Benešovu.

P.S.: Sedmnáctiletý záložník Frýdku Jakub Mikulenka byl pozván na testy do skotského klubu St. Mirren, v jehož áčku září brankář Václav Hladký.