Za zdmi Juventus Stadium se jedná o setrvání Dybaly. Jaké chce argentinský útočník podmínky?

Za zdmi Juventus Stadium se jedná o setrvání Dybaly. Jaké chce argentinský útočník podmínky?

Ačkoliv je šestadvacetiletý argentinský reprezentant Paulo Dybala už snad rok a půl spojován s odchodem z Juventusu, jehož součástí je od léta 2015, věci se podle všeho budou mít jinak.

To vše i přesto, že má bývalý střelec Palerma na Juventus Stadium smlouvu už jen do konce této sezony, čili do června 2020.

To, že by čtyřnásobný šampion Serie A Turín opouštět neměl, dokládá fakt, že obě strany začaly jednat o prodloužení současného kontraktu.

Spoluhráč Buffona, Ronalda, Pjaniče a spol. měl dostat od vedení Juve návrh dlouhodobé smlouvy, která by ho zdržela v kádru úřadujícího italského šampiona až do léta 2024.

Pokud jde o gáži, roční výdělek by se měl pohybovat okolo devíti milionů eur, ovšem bez výkonnostních bonusů, což znamená, že by částka nemusela být konečná.

A právě to se má téměř shodovat s požadavky samotného plejera, jenž začal jednat s požadavkem základního platu ve výši 10 milionů eur. Ke kompromisu tedy není daleko...

P.S.: Uprostřed pracovního týdne podstoupil operaci kolena Sami Khedira, jenž si v této sezoně připsal za Bianconeri 17 soutěžních startů a Maurizio Sarri s ním tedy počítal.