Podle Jiránka má Mandjeck v obraně perspektivu, se Sivokem prý Sparta udělala chybu

Podle Jiránka má Mandjeck v obraně perspektivu, se Sivokem prý Sparta udělala chybu

Jedním ze sparťanských hráčů, kterému končí v letenské Generali aréně smlouva již za pár měsíců, je také zkušený kamerunský středopolař Georges Mandjeck.

Ten v posledním kole v Příbrami zaskakoval ve středu obrany a svou roli zvládl, protože slavné "S" u řeky Litavky neinkasovalo...

Bývalý český reprezentant Martin Jiránek by si v defenzivní řadě s mladíkem Davidem Lischkou dokázal představit a zatímco Semih Kaya by mu ve sparťanské sestavě nechyběl, někdejšímu borci K´lauternu či Mét by příležitost dal.

"Bral jsem ho jako záplatu, ale na téhle pozici má perspektivu," míní čtyřicetiletý veterán, jehož slova publikoval Deník Sport.

Sám bývalý zadák Dukly, Tomsku, Birminghamu, Regginy či Spartaku Moskva se přiklání k názoru, že Sparta udělala chybu, když se ve své době nepokusila podepsat tak ostříleného středního obránce, jakým je Tomáš Sivok.

Právě on nyní táhne s jihočeským nováčkem, jehož diriguje, šňůru neporazitelnosti a Dynamo je sedmé se stejným bodovým ziskem jako šestý Baník s čímž se v létě absolutně nepočítalo.

"Sparta udělala chybu. Takový hráč, který si umí udělat v obraně pořádek, jí schází," uzavřel pro server iSport.cz Jiránek, jehož konto zdobí jednatřicet mezinárodních vystoupení.