Schmeichel doporučuje Manchesteru United zajímavou ofenzivní posilu a nejde o Mandžukiče...

Schmeichel doporučuje Manchesteru United zajímavou ofenzivní posilu a nejde o Mandžukiče...

Protože je Manchester United v tabulce Premier League tam, kde je, přestupová aktivita se bude od Rudých ďáblů očekávat i v lednovém okně.

V poslední době jsou v souvislosti s dvacetinásobným šampionem Anglie spojováni například Erling Bratu Haaland z Red Bullu Salzburg či Mario Mandžukič z Juventusu Turín.

Jednu posilu doporučuje slovutné značce z Old Trafford také bývalá dlouholetá jednička United Peter Schmeichel, který by v dotyčné souvislosti rád hrábl do kádru konkurenčního Tottenhamu Hotspur...

Majitel pěti anglických titulů by si přál mít v divadle snů sedmadvacetiletého ofenzivního borce Spurs Son Heung-Mina, který kope na ostrovech pátým rokem a patří k oporám londýnského mužstva.

"Moc rád bych ho viděl na Old Trafford. Samozřejmě je mi jasné, že Spurs vlastní více hráčů, kteří by se hodili Manchesteru. On je ale neuvěřitelný. Je těžké pochopit, jak dobrý ve skutečnosti je," chválila bývalé eso Hamburku či Leverkusenu šestapadesátiletá dánská legenda.

K tomuto datu je rychlonohý korejský reprezentant v Anglii na 207 soutěžních startech a 76 brankách. Mezi jeho silné stránky patří poziční hra, technika a originální řešení herních situací a v neposlední řadě nesobecký přístup.

Ne nadarmo se mezi nejlepšími asistenty v Premier League dělí svěřenec Josého Mourinha o druhé místo společně s Alexander-Arnoldem z Liverpoolu a Davidem Silvou z Manchesteru City.