Škoda se opět střelecky nemýlil: Už se zase cítím jako plnohodnotný hráč

Škoda se opět střelecky nemýlil: Už se zase cítím jako plnohodnotný hráč

Pražská Slavia nezaváhala ani v devatenáctém kole české nejvyšší soutěži pod Ještědem a v této sezóně je stále bez ligové porážky. Mezi střelce se zapsal i zkušený třiatřicetiletý útočník Milan Škoda, který se v posledních týdnech opět těší hernímu vytížení. A hráči i klubu to prospívá, neboť bývalý reprezentant dokazuje, že branky dávat nezapomněl.

Proti Liberci otevřel skóre utkání již v osmé minutě hlavou. „Jsem rád, zase se cítím jako plnohodnotný hráč. Už minule jsem dal gól, ačkoliv to bylo z penalty. V Liberci jsem mohl nastoupit od začátku, dal jsem gól a pomohl klukům k jasnému vítězství. Samozřejmě jsem za tu možnost šťastný,“ nechal se slyšet kanonýr sešívaných v rozhovoru pro klubový web.

Slavia poté zvýšila náskok zásluhou Traorého a ve druhé půli upravil na konečných 3:0 Ševčík. „Brzy jsme dali první gól, což se odrazilo na výkonu. Dostali jsme se brzy do pohody. Gól je důležitý, zápas rozjede. Když ho dáme my, tak se hraje lépe,“ culil se zkušený útočník, kterému v létě končí v Edenu smlouva.

„Úplně to nehrotím, že bych to nějak řešil. Samozřejmě to vnímám. Bylo by pro mě těžké jít do toho s tím, že mi v létě končí smlouva a měl bych to nějak dohrát a pak to tu zabalit. To se mi fakt nechce. Priorita je ve Slavii, ale není to pro mě lehká situace, nechci to tu prosedět. Musím to nějak řešit. Uvidíme, jaká bude situace,“ dodal pro Škoda v rozhovoru pro Slavia.cz.