Přestupová stopka Chelsea u konce: Lampard ukázal na křídlo, které má být novým Hazardem

Přestupová stopka Chelsea u konce: Lampard ukázal na křídlo, které má být novým Hazardem

Na Stamford Bridge se radují, neboť Chelsea uspěla u Sportovního arbitrážního soudu s odvoláním proti zákazu přestupů. I proto může nyní londýnský klub již v zimním přestupovém okně přivést nové hráče do svého týmu, což mělo být původně až v létě. Blues již spřádají plány, koho ulovit a kouč Frank Lampard si vyhlédl nové křídlo, které by mělo nahradit letní odchod Hazarda do Realu Madrid.

Chelsea si na podzim vede nad očekávání všech kritiků a i přes přestupovou stopku dokázala držet krok s nejlepšími kluby v Premier League. Frank Lampard navíc vsadil na talentované mladíky a ti mu to vrací. Nabízí se otázka, jestli by se veřejnost letos dozvěděla o Mountovi či Abrahamovi, kdyby nebyl londýnský obr na hráčském trhu omezován.

Současný kádr není třeba výrazně obměňovat, ale pár nových tváří se vždy hodí. Podle listu Daily Express si Chelsea jako hlavní cíl v lednu stanovila příchod anglického reprezentanta Jdona Sancha z Dortmundu. Trenér již naznačil, že se nebude ostýchat utratit 150 milionů liber, které mu dá vedení k dispozici. To je suma, kterou klub v létě nemohl použít navýšená o 88 milionů liber,  které klub získal za prodej Hazarda.

Chelsea již kontaktovala Borussii Dortmund a projevila o talentované křídlo zájem. Německý klub požaduje 100 milionů liber, které rozhodně nejsou překážkou. Kolem ale krouží celá řada dalších zájemců, mezi kterými je například Manchester United.