Mourinho hledá dalšího střelce do Tottenhamu. Svůj zrak směřuje k Serii A

Mourinho hledá dalšího střelce do Tottenhamu. Svůj zrak směřuje k Serii A

Tottenham chytá druhý dech pod taktovkou portugalského kouče José Mourinha. Londýnský obr by se rád vrátil mezi elitní anglické celky, ale po nevydařeném startu v Premier League to nebude nic snadného. Trenérská výměna by mohla ale Spurs pomoci, o čemž hovoří i výsledky posledních zápasů. A blížící se lednové okno by mohl do týmu přivést nové zajímavé akvizice.

Jeho předchůdce Pochettino musel šetřit a vedení mu příliš finančních prostředků na nové tváře nedávalo. Mourinho je však jiný kalibr, který si většinou prosadí své. I proto je pravděpodobné, že by během zimního přestupového okna mohlo dojít k několika zajímavým nákupům.

Bývalý kouč anglických celků Manchesteru United a Chelsea má s Tottenhamem velké plány a podle posledních zpráv Mirror by rád přivedl další palebnou sílu. Hlavním střelcem Spurs je anglický kapitán Harry Kane, kterého doplňuje korejský legionář Son, ale i tak by měl Mourinho rád k dispozici ještě jednoho schopného útočníka.

Ten by mohl dorazit z italské metropole, neboť z italské metropole. O konci Edina Džeka v AS Řím se hovoří již delší dobu, proto by nemuselo být složité jej ukořistit. Mourinho již vyslal zástupce, aby s druhou stranou začali jednat a vše je prý na dobré cestě. Džeko by do Londýna zamířil primárně jako útočník, který bude krýt záda Harryho Kanea, ale v náročném programu jej může využít kouč i v pohárových zápasech.