Ronaldo lituje odchodu z Realu. Kdyby zůstal, měl by o dva Zlaté míče víc

Ronaldo lituje odchodu z Realu. Kdyby zůstal, měl by o dva Zlaté míče víc

Cristiano Ronaldo a Real Madrid. Toto spojení platilo dlouhých devět let, během kterých hvězdný Portugalec na San Bernabéu pokořil celou řadu rekordů a nesmazatelně se zapsal do srdcí fanoušků bílého baletu. S klubem navíc získal celou řadu trofejí a úspěchy slavil, i coby jednotlivec. Tomu je ovšem po přesunu do Juventusu konec a zdá se, že CR7 svého odchodu z Madridu lituje.

Alespoň s tímto tvrzením nyní přišlo Sky Sports. Podle nich Ronaldovi nechybí pouze jeho bývalí spoluhráči, ale vše kolem Realu. Navíc bývalý hráč Manchesteru United či Sportingu Lisabon věří, že pokud by ve španělské metropoli zůstal, měl by o dva Zlaté míče více.

Konec tohoto spojení podle všeho nebyl dobrý ani pro jednu ze stran. Bílému baletu se po konci Ronalda přestalo dařit. Po třech triumfech v Lize mistrů v řadě přišla prachbídná sezona nejen na domácí scéně, ale i na té evropské. Ostatně nahradit góly fenomenálního střelce se Los Blancos nedaří ani letos.

A teď k Ronaldovi. Ten je sice v Juventusu za hvězdu, ale jeho statistiky zdaleka nejsou takové, na jaké byl zvyklý z LaLigy. Třeba v loňské sezoně dal 21 branek v Serii A. To není zlé, ale v Realu to bylo vždy lepší. Jeho minimem bylo 25 gólů, a to na ně potřeboval ještě méně zápasů.

Navíc v Turíně nyní nemá úplně nejlepší vztahy s kouče Mauriziem Sarrim, jenž se nebojí Ronalda střídat v průběhu zápasu opakovaně. Což se Portugalci pochopitelně nelíbí a okatě to dává najevo.