Zázračný mladík ze Salzburgu je spojován s několika kluby, mohl by být spoluhráč Hložka nebo Ronalda

Zázračný mladík ze Salzburgu je spojován s několika kluby, mohl by být spoluhráč Hložka nebo Ronalda

Zázračný mladík v barvách Red Bullu Salzburg Erling Haaland je na základě svých výkonů logicky spojován s přestupem do lepšího klubu. Je klidně možné, že už za měsíc bude hráčem stejného klubu jako Adam Hložek, vyloučená ale není ani spolupráce s Cristianem Ronaldem!

Haaland přestoupil do Salzburgu před rokem v zimě a zažil s rakouským týmem snový rok. Na jaře získal titul pro mistra Rakouska a letos válel v Lize mistrů. Red Bull sice vypadl, favorizované týmy Neapol a Liverpool ale značně potrápil a konkrétně Haaland se celou dobu držel na špičce střelecké tabulky Ligy mistrů, dva góly však ztrácí na Roberta Lewandowského.

Logicky tak příchází v úvahu, že mladý Nor přestoupí k lepšímu týmu do věhlasnější ligy. Zájem dříve projevoval Manchester United, který vede jeho krajan Ole Gunnar Solskjaer, nyní se ale do hry o Haalanda zapojily další dva týmy - Juventus a Borussia Dortmund. 

Juventus je spojován s odchodem útočníků Mandžukiče i Dybaly a mladá síla by se Staré dámě hodila, spolupráce s Cristianem Ronaldem by mu mohla vyhovovat. Vyloučené ale není angažmá na Westfalenstadionu. Borussia Dortmund se mimo jiné zajímá i o sparťanskou kometu Adama Hložka. Třeba bude duo Haaland - Hložek jednou ničit obrany evropských špičkových týmů...

Výsledek obrázku pro erling haaland