Ronaldinho šokuje: Messi opravdu není nejlepším hráčem všech dob

Ronaldinho šokuje: Messi opravdu není nejlepším hráčem všech dob

Mnozí hráči i fanoušci považují Lionela Messiho za nejlepšího fotbalistu všech dob a jména spojena s klubem FC Barcelona obzvlášť. Další legenda tohoto týmu Ronaldinho s tím ale tak úplně nesouhlasí, přestože si myslí, že momentálně na fotbalových trávnících nikdo lepší neběhá.

Ronaldinho strávil v Barceloně svá nejlepší léta a Messiho si pamatuje ještě jako malého otloukánka, už tehdy se ale jednalo o skvělého fotbalistu. Mezi ty nejlepší se ale Messi dostal až po konci Ronaldinha v Barceloně, přesto je ale známo, že se obě legendy FCB navzájem podporují a přejí si jen to nejlepší.

Nyní ale Ronaldinho Messiho možná trochu zklamal. "Je to určitě nejlepší hráč v současnosti, ale nemůžu říct, že by se jednalo o nejlepšího fotbalistu všech dob," myslí si Ronaldinho a pravděpodobně s tímto výrokem souhlasí jen velmi malé procento fanoušků Barcelony. "Nerad porovnávám hráče, v minulosti jsme tu měli například Pelého, Maradonu, Ronalda," pokračuje "R10".

Ten působil v Evropě mezi lety 2001 a 2010, kromě Barcelony působil také v Paris Saint-Germain a AC Milán. Kariéru ukončil v roce 2015, kdy oblékal dres Fluminense. S Brazílií vyhrál turnaj Copa America i mistrovství světa, s Barcelonou zvedl nad hlavu ušatý pohár a sáhl si i na trofej pro vítěze španělské či italské ligy.

Výsledek obrázku pro ronaldinho 2019