Poslední výzva pro Ibrahimoviče? Má se stát součástí ambiciózního projektu Berlusconiho

Poslední výzva pro Ibrahimoviče? Má se stát součástí ambiciózního projektu Berlusconiho

Od doby, kdy je jasné, že Zlatan Ibrahimovič nebude pokračovat v americkém klubu LA Galaxy plní titulky předních evropských fotbalových deníků spekulace, kam by mohl osmatřicetiletý švédský útočník, který určitě kariéru končit nehodlá, zamířit. Bývalý sportovní ředitel AC Milán Adriano Galliani přišel se zajímavou variantou, která se rozhodně nejeví jako neuskutečnitelná.

Galliani byl sportovním ředitelem milánského velkoklubu v době, kdy tam působil Ibrahimovič a navázali spolu přátelský kontakt. Sám Ibrahimovič přiznal, že si spolu často volají a je s řeší s ním důležitá rozhodnutí své kariéry. Galliani je v tuto chvíli sportovním ředitelem třetiligové italské Monzy, kterou vlastní bývalý majitel AC Milán Silvio Berlusconi. Ten už také prohlásil, že by měl jednou rád Ibrahimoviče znovu ve svém týmu.

„Dostal jsem od Berlusconiho přímý mandát vyjednávat s Mino Raiolou (agent Ibrahimoviče) o podmínkách smlouvy. Řekl jsem mu to zcela na rovinu. Pojď k nám v zimě, po sezóně postoupíme do Serie B a do dvou let si s námi zahraješ Serii A. Tohle je ta pravá výzva. Raiola mě odkázal přímo na Ibrahimoviče, se kterým budu celou věc řešit,“ prohlásil sportovní ředitel Monzy Galliani italskému deníku Corriere della Sera.

Ibrahimovič v minulosti přiznal, že se mu Milán líbil jako město, a to může být dalším plusovým bodem pro Gallianiho s Berlusconim. Monza se totiž nachází v širší metropolitní oblasti Milána a švédská hvězda by tak mohla do svého nového působiště z Milána bez problému každodenně dojíždět.