Budoucnost Icardiho v Paříži? Zámožní šejkové by chtěli, ale argentinský kanonýr má jiné plány

Budoucnost Icardiho v Paříži? Zámožní šejkové by chtěli, ale argentinský kanonýr má jiné plány

Z Interu Milán byl vyhnán, ale zároveň to pro něj bylo vysvobození. Argentinský útočník Mauro Icardi na San Siru nejprve přišel o kapitánskou pásku, poté mu bylo naznačeno, že si může hledat nového chlebodárce. Trenér Antonio Conte neměl pochopení pro jeho rebelii v kabině, ale nakonec jej vedení neprodalo, nýbrž jen zapůjčilo PSG, které jej chce získat natrvalo. Proč má ale samotný hráč plány jiné?

Návrat do Interu asi nepřichází v úvahu. Emoce ještě stále nevychladly a asi ani nikdy nevychladnou. Je jen otázkou času, kam argentinský legionář nakonec zamíří. Již před touto sezónou se hovořilo o zájmu Juventusu či Manchesteru United. Zatímco na Old Trafford by měl asi cestu do základní sestavy nejsnazší, v Juventusu je hned několik schopných střelců včetně jeho krajana Higuaína.

Icardi nakonec zamířil na hostování do PSG, které také oplývá zajímavou palebnou silou. Neymar, Mbappé či Cavani jsou střelci světového formátu, ale i v Paříži se Icardi neztratil. V patnácti zápasech zaznamenal dokonce 12 gólů a zámožní šejkové by jej rádi získali natrvalo. Problém je však v tom, že hráč této variantě příliš nakloněn není.

Paris Saint-Germain by rádo využilo po konci této sezóny možnosti opce, která činí 70 milionů eur. Icardi tuto možnost rezolutně nevyloučil, ale chce si prozatím nechat otevřené zadní vrátka. Jeho manželka a agentka zároveň Wanda Nara totiž přišla s informací, že se na dostupnost dotazovaly Real Madrid a Juventus.