Škoda: Nikdo z nás nechce hrát 2. ligu, snad budeme po posledním zápase sezony mnohem veselejší než teď

Škoda: Nikdo z nás nechce hrát 2. ligu, snad budeme po posledním zápase sezony mnohem veselejší než teď

Ačkoliv hrál jednatřicetiletý útočník Michal Škoda druhou nejvyšší soutěž například za Bohemians Praha, Viktorii Žižkov či Zbrojovku Brno, v létě 2020 by se do ní vrátit nechtěl.

Osobně sice vstřelil v rámci čtrnácti pobytů v základní sestavě šest branek, což není špatné a jde o překonání jeho osobních čísel z předešlé štace, nicméně poslední příčka v prvoligovém peletonu je pro tápající Příbram alarmující...

"Nejsem spokojený samozřejmě s postavením v tabulce ale ani s mým výkonem, protože těch gólů jsem měl dát ještě o něco víc, protože kdybych proměnil šance, které jsem měl tak jsme určitě měli i víc bodů a nemuseli jsme teď řešit takovou situaci. V zimě musíme všichni hodně pracovat na tom, aby se to všechno změnilo, protože nikdo z nás nechce hrát druhou ligu," uvedl na webu fkpribram.cz kolega Rezka, Slepičky, Zemana a spol.

Jaký výhled má pro zbytek sezony? Opava ani Karviná nejsou bodově daleko a současný stav není neřešitelný. "Nic není ztraceno, musíme bojovat a makat, rvát se o každý bod. Zlepšit je potřeba prakticky všechno. Na hřištích soupeřů jsme neuhráli ani bod, což nám teď chybí a naopak našim soupeřům jsme ty body darovali. Na začátku sezóny se nám dařilo, dokázali jsme porazit silné týmy, mysleli jsme si, že se vyhneme barážové skupině a teď bojujeme o záchranu. Musíme se vrátit na úplný začátek a věřím, že po posledním zápase sezony budeme mnohem veselejší než jsme teď," zůstal optimistou ofenzivně laděný svěřenec kouče Romana Nádvorníka, jehož vyjádření najdete na webu fkpribram.cz.

Tým sídlící u řeky Litavky, který naposledy zvítězil ještě v srpnu a od té doby táhne nelichotivou šňůru 15 duelů bez výhry, zahájí jarní část 15. února 2020 na severočeské Střelnici. Právě Jablonec je posledním soupeřem, kterého příbramský soubor dokázal dostat na lopatky.