Ligového suveréna z Edenu opouští po dvou letech Nezmar. Údajně pro neshody s Tvrdíkem

Ligového suveréna z Edenu opouští po dvou letech Nezmar. Údajně pro neshody s Tvrdíkem

Po famózní podzimní části přichází ze sešívaného tábora sídlícího na Sinobo Stadium překvapivá zpráva. Slavii by měl opustit její sportovní ředitel Jan Nezmar, který je součástí tamního dění od prosince 2017.

Právě dvaačtyřicetiletý funkcionář přitom nastartoval ve Vršovicích novou éru, když do klubu přivedl řadu současných opor a taé realizační tým okolo Jindřicha Trpišovského.

Podle všeho podal bývalý ligový útočník ve Slavii výpověď a dvacáté kolo Fortuna:ligy proti Dynamu České Budějovice bylo posledním, kterého se ho v současných barvách týkalo.

Nyní se musí vyřešit předčasné rozvázání smlouvy, která stále běží. A co důvody? Ten, který měl o odchodu z týmu úřadujícího ligového mistra uvažovat již opakovaně, má mít podle kuloárních informací neshody s Jaroslavem Tvrdíkem a to zejména ve finančních tématech.

Na vysoké škole totiž vystudoval ekonomii a s nynějším šéfem Slavie se rozchází ohledně odměn, smluv nebo bonusů. Na další vývoj, potvrzení stávající informace a Nezmarovu budoucnost si bude třeba počkat...