Bayern se s neúspěchem jen tak nesmíří, chce přivést dva hráče City

Bayern se s neúspěchem jen tak nesmíří, chce přivést dva hráče City

Mnichovskému Bayernu se v letošní sezóně vůbec nedaří. V tabulce německé bundesligy je až třetí a je tedy možné, že po letech dominance německou nejvyšší soutěž nevyhraje. To má však zvrátit akční plán na zisk titulu, který počítá s tím, že v lednu přijdou dva kmenoví hráči Manchesteru City. Kteří?

Podle německého deníku Bild Bayern jedná o příchodu pravého obránce Joaa Cancela z Manchesteru City. Ten tam přišel letos v létě za 60 milionů eur z Juventusu, jakožto nejdražší hráč na svém postu všech dob. Na severu Anglie se mu však nedaří prosadit do základní sestavy a Bayern ho chce tedy v létě přivést na půlroční hostování. Podle zákulisních informací je pětadvacetiletý Portugalec této variantě nakloněn.

Druhým hráčem má být německý křídelník Leroy Sané, o kterého měl Bayern zájem již v létě tohoto roku. V tomto případě už se však nemá jednat o hostování, nýbrž o stálý přestup. A to by mohl být problém. Vedení City si totiž Saného považuje a z důvodu bohatého majitele pravděpodobně nebude slyšet ani na vyšší přestupové částky. Jedinou možnou variantou tak je silný impuls k přestupu ze strany hráče.

Bayern je v po šestnácti odehraných zápasech německé bundesligy se třiceti body třetí a má ztrátu čtyř bodů na tandem Lipsko - Mönchengladbach. Stejně bodů, jako Bayern, má také čtvrtý Dortmund, který má však horší gólový rozdíl. Jeden bod za touto dvojicí je pak Schalke.