Znám téměř všechny hráče ve zlínské kabině, pochvaluje si Ikaunieks

Znám téměř všechny hráče ve zlínské kabině, pochvaluje si Ikaunieks

Dvanáctý Fastav Zlín dokázal během podzimních dvaceti duelů skórovat pouze šestnáctkrát, díky čemuž z něj nejde moc strach. Na jaře by mohl statistiky Ševců vylepšit nově příchozí lotyšský reprezentant Dávis Ikaunieks.

Ten už byl váben do Baťova města v létě. Proč to nevyšlo tehdy, ale již teď? "Důvod byl prostý, chci se vrátit zpět na lepší úroveň a dokázat, že zde můžu hrát! Konkrétně Zlín o mě projevil velký zájem a s trenérem Janem Kameníkem jsem spolupracoval již v minulosti, proto si myslím, že to bude snažší," uvedl na webu fcfastavzlin.cz bývalý kanonýr Jihlavy, kterému anabáze v Jablonci příliš nesedla. "Byla to trochu i moje chyba, ale s trenérem jsem necítil příliš dobré propojení a navíc se mi zdálo, že chtěl sázet spíše na své koně."

Jeho konkrétní role se zatím na zlínské Letné neprobírala. "S trenérem jsem už hovořil. Chce mne do týmu, ale o mé konkrétní roli jsme zatím nemluvili," přiznal nový spoluhráč Jiráčka, Poznara, Železníka a spol., jenž by mohl v novém trikotu debutovat v první zimní přípravě se Spartakem Trnava, k níž dojde 11. ledna 2020.

Úplně do neznámého prostředí nejde. I proto by mohl pomoci okamžitě bez času na adaptaci. "Znám téměř všechny hráče ve zlínské kabině, protože v létě jsem byl týden v týmu. Nejvíce se však znám s Matejem Rakovanem, jelikož jsme spolu hráli v Jihlavě. Budu ze sebe dávat maximum a každým zápasem pomáhat týmu k lepším výsledkům," uzavřelo na stránkách fcfastavzlin.cz rychlonohé ofenzivní tykadlo.